Presentatietrainer | Spreekcoach | Specialist in beeldend, interactief en kernachtig presenteren
Spreken voor een groep. Voor sommigen een feestje, voor anderen een nachtmerrie. Maar of je nou met knikkende knieën of vol zelfvertrouwen op het podium staat, één ding is zeker: als je mensen wilt raken, moet je méér doen dan alleen informatie overbrengen. En daar kom ik in beeld.
Ik help vanuit mijn bedrijf professionals en leiders om sterker, overtuigender en natuurlijker te presenteren. Niet door trucjes of toneelspel, maar door écht contact te maken met je publiek. Mijn aanpak? Praktisch, ontspannen en met veel humor. Ik werk met mijn eigen BINK-methode: Beeldend, Interactief, Natuurlijk en Kernachtig presenteren. Dit is geen theoretisch model, maar een bewezen aanpak waarmee je jouw boodschap laat landen én beklijven.
Daarnaast train ik trainers. Als opleider van trainers bij Arie Speksnijder geef ik de workshop Online Werkvormen (WOW 3.0) en verzorg ik online workshops over effectief online trainen. Want ook online kun je een leerzame, interactieve en energieke training geven. Bij grotere groepen werk ik als co-trainer en ondersteun ik trainers door scherp te observeren en waardevolle feedback te geven. Mijn kracht ligt in het aanvoelen van een groep, het creëren van een veilige leeromgeving en het helpen van trainers om hun eigen stijl te versterken.
En ja, als Brabander weet ik ook hoe je een gemoedelijke sfeer creëert. Want een ontspannen setting zorgt niet alleen voor meer plezier, maar ook voor échte groei.